Magplask

Matchen gick jättebra. Jag har aldrig varit med om en lugnare match vad gäller att döma grabbar. Jag är riktigt nöjd. I och med att det var DM och slutade oavgjort så blev det även 2*10 minuters förlängning. Jag kände de sista minuterna av andra halvlek att "ska jag hitta en billig straff" men nä, det hade inte varit juste mot grabbarna. Hemmalaget vann till slut i förlängningen.
Anledningen till rubriken är att jag halkade och gled en bra bit på magen. Det var ju så blött. Haha, jag hade velat sätt mig själv. Det måste ha sett väldigt roligt ut... :-)

Kommentarer

SPAM OCH REKLAMKOMMENTARER RADERAS Jag röstar inte, vill inte delta i några tävlingar och svarar ej på kommentarer av typen: Fin blogg, allt bra. Jag vill heller inte delta i dagens blogg,

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback